Preparaty odchudzające

Wiele zdesperowanych osób z nadwagą decyduje się na zastosowanie preparatów na odchudzanie. Czy jest to bezpieczne? Czy nasze zdrowie nie jest zagrożone? Każda osoba chcąca spróbować tego typu preparat powinna sobie zadać to pytanie.

Oczywiście istnieją skuteczne preparaty odchudzające. Jednak większość preparatów, które nie są sprzedawne w aptekach powinna budzić wątlpliwości. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że taki środek zamiast nam pomóc nam zaszkodzi. Dlatego konieczne przed zakupem jest wybranie się do apteki i konsultacja z farmaceutą. Jest to absolutne minimum. Bezpieczniej oczywiście jest wybrać się do lekarza specjalisty (dietetyka), który pomoże nam dobrać odowiedni dla nas preparat. Należy pamiętać żeby kupować preparaty z głową, gdyż ryzykujemy nie tylko stratę pieniędzy, ale przede wszystkim naszego zdrowia.

Przykładowe preparaty na odchudzanie:1.LINEA x 60 - SZYBKIE I SKUTECZNE!

Linea odchudzanie

Skuteczność produktu wynika ze skorelowanego działania specjalnie dobranych składnikow. Zielona herbata - polifonole pobudzają proces rozpadu tkanki tłuszczowej, ułatwiają jegospalanie i zapobiegają ponownemu tworzeniu się komórek tłuszczowych. Fasolamina - famuje trawienie skrobi znajdującdej się w produktach spożywczych. Ocet jabłkowy - reguluje trawienie, pobudza procesy metaboliczne. Chrom - zapobiega wahaniom glukozy we krwi, dzięki temu przeciwdziała napadom głodu m.in np. na słodycze. L-karnityna - jest niezbędna do wytwarzania energii poprzez zwiększenie spalania kwasów tłuszczowych.

SPOSÓB UŻYCIA: Dorośli 1 tabletka 2-3 razy dziennie, preparat zaleca się zażywać podczas posiłku.

PRZECIWWSKAZANIA: Uczulenie na którykolwiek ze składnikow, nie stosować w okresie ciąży i karmienia.

2. Chrom Plus preparat wspomagajacy odchudzanie

Chrom trójwartościowy wraz z niacyną i kilkoma aminokwasami jest składnikiem "czynnika tolerancji glukozy"- GTF, który wiąże się z insuliną i wzmaga jej działanie. Chrom plus Insulina jest hormonem odpowiedzialnym m.in. za regulację poziomu glukozy we krwi. U osób otyłych występują znaczne wahania poziomu glukozy we krwi i dochodzi do zaburzeń tolerancji glukozy. Objawami nietolerancji glukozy są m. in. tzw. wilczy apetyt i łakomstwo (ciągła ochota na podjadanie). Takie objawy mogą świadczyć o zbyt niskim poziomie chromu w organizmie. Niedobory chromu często wiążą się z niedostateczną podażą tego pierwiastka w diecie, a także ze zwiększonym spożyciem cukrów prostych ( białe pieczywo, słodycze), które nasilają utratę tego mikroelementu z organizmu. Uzupełnienie niedoborów chromu w diecie jest istotnym elementem ułatwiającym odchudzanie i umożliwiającym trwałe utrzymanie prawidłowej wagi. Suplementacja preparatem Chrom plus pozwala uzupełnić niedobory chromu w diecie, a także dzięki wzbogaconej formule preparatu pozwala jeszcze skuteczniej walczyć z nadwagą i otyłością.

Chrom plus szczególnie polecany jest dla osób ze skłonnością do otyłości ponieważ:
- wpłynie korzystnie na przemianę materii,
- ograniczy łaknienie, szczególnie ochotę na podjadanie,
- ułatwi odchudzanie i umożliwi trwałe utrzymanie jego efektów (nie powoduje efektu jo-jo),
- utrudni rozwój chorobom związanym z otyłością (miażdżyca, cukrzyca typu drugiego)

Pamiętaj aby przed zakupem skonsultować to z lekarzem lub farmaceutą!