Plastry odchudzające, wyszczuplające

Plastry odchudzające to 100% naturalny i bezpieczny sposób odchudzania. Bazują one na ziołach i naturalnych składnikach stąd ich stosowanie jest bezpieczne.

Plastry na odchudzanie

Plastry wyszczuplające wspomogą przemianę materii i pomogą w spaleniu złogów tłuszczowych, ograniczą też twój apetyt. Nie powodują one efektu jo-jo a dzięki swojej formie substancje wspomagające odchudzanie są szybko wchłaniane do organizmu.

Plastry odchudzające to świetne rozwiązanie dla osób chcących pozbyć się kilogramów bez morderczych ćwiczeń i karkołomnych diet. Są idealne dla osób nie mających czasu na ćwiczenia, lub po prostu ich nie lubiejących. Zwykle stosuje się jeden plaster dziennie - z reguły nakleja się go na ramię. Ponieważ każdy z nas innaczej reaguje (wchłania) na substancje zawarte w plastrach efekty mogą być widoczne bardzo szybko lub dopiero po kilku dniach.

Przeciwwskazania

Plastry nie są zalecane kobietom ciężarnym, karmiącym piersią oraz z nadczynnością tarczycy. W przypadku wystąpienia skutków ubocznych należy zaprzestać kuracji.